nużeniec ludzki objawy

brucek portal

Witam serdecznie! mam dziwną wysypkę za uszami, która ciągnie się pasem do szyi.występuje po obu stronach. Jest także na przedramionach a dziś rano pojawiła się także na udach. wygląda jak ziarenka białej kaszki wciśnięte pod skórę. Jest płytko pod skórą, wygląda tak jak prosaki , nie daje się łatwo wyciskać (nie próbuję na siłę tego robić). Rozumiem, że konieczna jest wizyta u dermatologa (choć boję się, że znów usłyszę ,że to na tle nerwowym).
Moje pytania brzmią:
1. Czy w ten charakterystyczny sposób objawia się jakaś choroba dermatologiczna (w tej wysypce jest jednak jakaś prawidłowość)?
2. czy podobne objawy mogą być związane z robakami w organiżmie? (robiłam badanie kały- glisty ludzkiej nie mam. Chcę sprawdzić jeszcze Helicobacter Pylori. czy może sprawdzić inne robale, jeśli tak to jakie?)
3. czy problemy z żołądkiem mogą objawiać się w ten sposób?
4. jakie badanie należy zrobić, żeby wykryć nużeńca?
dodam, że posmarowałam jedno miejsce na próbę Pimafucortem i obserwuję.

Bedę wdzięczna za informacje. flower.

wiecznie przekrwione oczy mogą być objawem ocznej postaci trądziku różowatego, niejednokrotnie wywołane nużeńcem ludzkim, poczytałam trochę na ten temat i myślę, że właśnie na to cierpię, problem polega na tym, że okuliśći się na tym nie znają, zwykle źle diagnozują problemi stąd brak efektów w leczeniu.... czy ktoś z was jest jest okulistą o mógłby się na ten temat wypowiedzieć?

Copyright (c) 2009 brucek portal | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.