numer gadu-gadu przez komurke

brucek portal

Witam mam pytanie. Wysyła mi ktoś smsa z gg na komórke no i wyświetla mi sie numer (podam przykładowy) 1020532243234 i czy po tym numerze jest mozliwość dojścia kto to jest? Mam na mysli oczywiście numer gadu gadu lub może adres ip z którego jest wysyłany. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i Pozdrawiam.
Ten post był edytowany przez p_lowik dnia: 05 Marzec 2006 - 17:43

Untold Legends Brotherhood of the Blade - 119zł

Sony Memory Stick Pro Duo High Speed 1GB + Adaptor na Memory Stick Duo - 144zł

Możliwość małej negocjacji :).

Kontakt:
E-Mail: tk123@o2.pl
Nr. Gadu-Gadu: 1619894
Tel. Komórkowy: 667 259 026
Ten post był edytowany przez ^goku^ dnia: 10 Maj 2006 - 14:43

No dopra, ja wiem, że to tak przed czasem troszkę, ale ten...
W niedzielę wyjeżdżam na obóz pod namioty, więc z przyczyn oczywistych komputera tam na oczy nie zobaczę nie mówiac już o internecie Wracam 29 lipca, ale tylko na parę dni, bo 6 sierpnia znów wybywam, jednak tym razem będem ieć internet. Także tego.... Nie wiem, czy do wyjazdu napiszę jakąś notkę. Raczej wątpię Najprawdopodobniej coś nabazgram dopiero w sierpniu jak już wrócę z tych całych wojaży (a z drugiego obozu wracam 13 sierpnia, także nie ma tragedii )
No dobra, to jak ktoś ma do mnie jeszcze jakąś sprawę, jakiś szalenie ważny dialog do napisania, czy coś, to do piątku wiczorem, ewentualnie sobota przed południem, bo idę na wesele jeszcze w sobotę. Ha xP
A, no i najważniejsze! Macie szalenie tęsknić, o! I jak ktoś chce kartkę, albo mój numer komórki, to na gadu i tyla

Lol->uśmiech->twarz->emotka->gadugadu->numer->komórka->grabie->Zbieranie liści->praca->kopanie rowów->łopata->dół->ziemia->gleba->trawa->fifka->narkotyki->zioło->herbata->babcie->moherowy
beret->radio maryja->Kaczyńvscy->ptasia grypa->choroba-> gorączka-> ogień->piekło->Twisted Evil (diabeł)->HoMM->Warcraft

teraz juz nic nie kumam. na komórce na stary numer zalogować się nie mogłam, na kompie też nie. ale na stronie gadu-gadu poprosiłam o przypomnienie hasła. wysłali mi to moje prawdziwe hasło, więc czemu wyskakiwał mi komunikat, że jest złe? chciałam usunąć więc ten stary numer, ale przez gg się nie dało, natomiast jak weszłam na stronę to się usunęło.
nowe gadu chodzi mi na kompie, ale za nic nie chcę chodzić na komórce. nic z tego nie rozumiem

Hmm... Postanowiłem zrobić taki temat w administracji, gdzie będę wrzucał różne ukazy i zawiadomienia od siebie, żeby było wiadomo, że piszę to jako osoba urzędowa.
A zatem pierwsza sprawa jest taka, że już w tę środę przeprowadzam się na to koszmarne zad... tfu... w ten uroczy zakątek naszego pięknego kraju, do uroczego domku, w którym nie ma na razie nie tylko neta, ale nawet prądu. Na razie, jedynym moim okienkiem na świat będzie komórka. Na szczęście na tyle nowoczesna, że mogę przez nią obsługiwać gadu-gadu i konto e-mail. Nie wiem ile czasu potrwa ta niekomfortowa sytuacja. Pewnie nie krócej niż dwa tygodnie i nie dłużej niż dwa miesiące. W każdym razie, od środy, kontakt ze mną tylko przez gg (numer w stopce) i adres zico4you@gmail.com Ci, którzy mają mój numer telefonu mogą oczywiście też dzwonić i smsować.
We wszelkich sprawach dotyczących tego forum zwracać się do adminek lub moderatorki Red. W sprawach związanych ze stroną z napisami, do mojej współadministratorki Jasmine.
Jutro ogłoszę zwycięzcę ankiety na najlepszego wojownika w XWP i spróbuję jeszcze do środy podrzucić najnowszy odcinek PH III.
To na razie tyle.

Copyright (c) 2009 brucek portal | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.