co oznacza błoto we śnie

brucek portal


  Morsmorde, moim zdaniem za szybko się poddajesz. Nie każdy jest tak pozytywnie nastawiony do tego jak Ty, ale to nie oznacza, że od razu, trzeba sobie dac spokój. LD nie trenuję i nie zamierzam. Nie chciałabym kontrolować swoich snów.
Cytat:
A właściwie, to kiedyś poruszyłem temat LD w shoutboxie i nie odniosłem wrażenia że wszyscy wiedzą o co chodzi... Dobrze, że podkereśliłeś, iż był to shoutbox. Tam nawet nie warto rozmawiać na takie tematy, bo zmieszają Cie z błotem, pytając po raz kolejny o rangi czy punkty. Od tego typu rozmów jest głównie ten dział.
Btw, ja kiedyś we śnie, wiedziałam, że śnie [nie umiem się wysłowić. :P] i kradłam. ;DD

Dot.: Nie umiem poradzic sobie z rozstaniem
  Witam :cmok: :cmok: :cmok:z samego rana, kurcze mam na 10 byc na uczelni, a juz sie obudzilam jakas godizne temu :cry: , obudzil mnie zły sen z nim w roli głownej :( śnił mi sie pierwszy raz to było okropne, chodzilismy gdzies za reke... wieczorem... ktoś nas zaczal gonić, byłego zlapali... i wsadzili za kraty, mnie nie... ale pozwolili stac mi naprzeciwko niego i ogladac go zza krat... w tym czasie gdy tak stalismy zaczal mi mowic ze beznadziejnie spedzil wieczor, ze zadnych rewelacji nie bylo, zmieszal mnie z błotem... bylo mi tak cholernie przykro po tym co mi powiedzial... i sie zerwalam jakos i obudzilam ehhhhh :(
Jak mysliscie co moze oznaczac tak beznadzijeny sen :rolleyes:

Pimkie: tak wogole ile masz lat, widze ze jestes z Warszawy... :)ile bylas ze swoim TŻ? Dawno sie rozstaliscie? a ty moja kochana przeżywasz...i jeszcze na swojej drodze z nikim nie filirtowalas? zebys zapomniec? ja wiem ze czasem nie ma do kogo ale tak sie pytam... bo ja np. sie teraz zastanawiam czy ja wogole sie w koncu otworze na ludzi... bo caly czas czuje sie jakos źle, wole siedziec czasem w domu w czterech scianach..... no ale i tak masz w nas oparcie :cmok: szkoda tylko ze takie przez internet.... no ale zawsze jakies :glasiu: Tak jeszcze doddam, ze sie zarejestrowałysmy na wizaz tego samego roku i miesiaca :D

Wiecie co????? boshh wiecie co mi sie przypomniało?? Kochalam sie jeszcze z TŹbyłym rano w poniedzialek kiedy ze mna zerwal wieczorem tego samego dnia... i niczego sie nie spodziewalam.... ja pitole... jaka z niego świnia...

Witam Wszystkich,
trafiłam na to forum parę lat temu, ale dopiero teraz zdecydowałam się opisać moje doświadczenia. Może ktoś z was również miał / ma podobne przeżycia.
Na wstępie napiszę tylko, że nie mam już nastu lat, tematyką paranormalną interesuję się właściwie od dziecka i traktuję poważnie wszelkie kwestie z tym związane.
Sprawa pierwsza - sny, które można nazwać "proroczymi", zwiastującymi jakieś wydarzenia. W moich snach występuje stały zestaw znaków, symboli, które najczęściej oznaczają przyszłe wydarzenia. Na przykład na kilka dni przed śmiercią mojego Taty śnił mi się pogrzeb (ale nie wiadomo czyj), w niezbyt miłej scenerii, w deszczu i błocie, przy silnym wietrze i chłodzie. Zawsze, kiedy śni mi się moja zmarła kilkanaście lat temu Babcia, spodziewam się ważnej wiadomości. Z kolei kiedy śni mi się Tatuś, wiem, że jakaś ważna sprawa zakończy się dla mnie pomyślnie (może to jakaś forma opieki z Jego strony). W pewnym sensie jest to dla mnie jakaś forma kontaktu z tzw. drugą stroną. Symbole typu niebo, słońce, morze zawsze zwiastują pomyślne wydarzenia, natomiast mięso, błoto, brud oznaczają zwykle kłopoty. Zastrzegam, że to symbolika wyłącznie moich snów, nie musi sprawdzać się u każdego. Ciekawa jestem, czy ktoś z Forumowiczów również ma własny "słownik symboli" swoich snów?
Sprawa druga - przeczucia. Wielokrotnie zdarza mi się odczuwać irracjonalną pewność, że coś potoczy się w dobrym lub złym kierunku. Podkreślam, że jest to zupełnie irracjonalne wrażenie, tzn. nie podparte żadnymi logicznymi przesłankami. Na przykład - wiem, że ktoś, o kogo się martwię jest bezpieczny na długo przedtem zanim da znać, że jakaś sprawa ciągnąca się miesiącami zakończy się pomyślnie mimo że wygląda beznadziejnie itp.
Cieszę się, że mogłam się z Wami podzielić moimi przemyśleniami. Ciekawa jestem Waszych opinii. Pozdrawiam

Czas się przywitać <macha do Latilen :-D>


Muszę pochwalić moją partnerkę z sesji - tłumaczy z włoskiego stronkę o yin i yang :ave:. Postanowiłem też coś wrzucić, aby nie było, że jestem bierny i leniwy.

Oto słowa klucze i ich wyjaśnienia symboliczne do mojego następnego posta - który już wkrótce.


Burza wewnętrzna (Sen) i zewnętrzna


Burza: Siła niszcząca, zwłaszcza w odniesieniu do rzeczy fizycznych i codziennego życia; także symbol cienia dla emocji i instynktów. Burza może wskazywać na tłumienie emocji, dopóki nie osiągną punktu, w którym wybuchną z furią równą burzy z piorunami, tornado lub huraganowi.


Burza z towarzyszeniem ulewy może być oznaką naszego przytłoczenia nieświadomością, emocjami, instynktami i intuicją. Szukamy schronienia przed burzą, wchodząc do wnętrza (łącząc się na nowo ze swą naturą emocjonalno-instynktowną), np. domu, jaskini, budynku czy podziemia.


Burza może odzwierciedlać coś strasznego i gwałtownego, co zdarzyło się w naszym życiu, lub symbolizować poczucie utraty kontroli i w konsekwencji - przygnębienia.


Natura energii: Burza jest fizyczną manifestacją zderzenia się przeciwieństw yin i yang - ognia i wody, gorąca i zimna, wilgoci i wiatru. Naturalny porządek przyrody polega na tym, że energia yang chwilowo dominuje, a potem przekształca się w swe przeciwieństwo, yin. Czas przekształcania często łączy się z oporem i walką, ponieważ w naturze wszystkich rzeczy, również sił energetycznych, zakodowana jest obrona przed zmianami. Przejawia się ona w postaci burzy.


Żywioł: Ogień/woda. Burza we śnie odzwierciedla burzę wewnętrzną. Sen o burzy elektrycznej sygnalizuje obecność wewnętrznej burzy elektrycznej na subtelnych poziomach mózgu. Mogą na przykład istnieć niezgodności chemiczne pomiędzy jonami ujemnymi i dodatnimi, które walczą o przywrócenie równowagi i utrzymanie porządku. Burze takie uciszają się łatwo same bez udziału świadomości, lecz po jakimś czasie pojawiają się obawy i niepokój, bezsenność i problemy z koncentracją. W takim przypadku sen o burzy może być sygnałem dla śniącego, żeby podjął działania w kierunku uspokojenia emocji i zmniejszenia stresu.


W świecie zewnętrznym, w środku upalnego letniego dnia zrywa się burza z piorunami i deszczem. To przykład, jak przyroda utrzymuje porządek i równowagę między biegunowymi przeciwieństwami - ogniem i wodą. W świecie wewnętrznym może wystąpić stan gorąca, jak w chorobach z wysoką gorączką i przy stanach zapalnych. Sen o burzy z ulewą może wtedy wskazywać ną wymknięcie się spod kontroli żywiołu ognia i konieczność dostarczenia nieco żywiołu wody w celach leczniczych.


Prostym przykładem tego będzie osoba, która spożyła za dużo ostrych, piekących produktów, choć i tak ma bardzo gorący żołądek, cierpiąc na jego nieżytowe zapalenie. Sen o burzy sygnalizuje zapotrzebowanie na pokarmy wychładzające, wodę i działania typu jin.


Błyskawica


Błyskawica: Inspiracja, kreatywność, duchowe oświecenie. Błyskawica jest jednocześnie korzystna, przynosząc duchową i twórczą przemianę, oraz niszcząca. Uderzenie pioruna to doznanie duchowegooświecenia, objawienia lub inicjacji. Zostać uderzonym i zabitym przez piorun oznacza przeniesienie bezpośrednio do nieba.


Podobnie jak ogień, błyskawica oczyszcza przez zniszczenie.W swym aspekcie męskim jest narzędziem bogów piorunów i nieba oraz straszliwą bronią sprawiedliwości i zemsty. Błyskawica to spłynięcie mocy z nieba na ziemię, potężna, męska siła zarazem niszcząca i zapładniająca. W swym aspekcie żeńskim jest związana z odnowieniem i płodnością, bowiem burza z grzmotami i błyskawicami przynosi użyźniający deszcz. Toteż kojarzy się ją z innymi żeńskimi symbolami płodności i odnowienia, jak księżyc i spirala.


Natura energii:Jang
Żywioł: Ogień


Błoto – klucz przeciwstawny (Jin)


Błoto: Symbolizuje siły uźyźniające. Pierwotne błoto. Z błota powstaje nowe życie, idee i twórczość. W alchemii można je porównać do prima materia, ‟pierwszej materii", którą da się uformować w kamień filozoficzny.


Natura energii: Jin

Żywioł: Ziemia. Błoto oznacza, że ziemia jest wilgotna i rozmokła. Może to być sygnał, Że śniący zbiera w sobie wewnętrzną wilgoć, co według chińskiej medycyny świadczy o słabym systemie trawiennym.

Copyright (c) 2009 brucek portal | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.