co opłaca się kupić w Wilnie ?

brucek portal

Wywołany do tablicy odpowiadam:).
Na Litwie spokojnie można polecić wszystkie Svyturysy,( http://www.svyturys.lt/en/main/info/production/baltijos ) poza Premium Pilsem (Biały), Extra (złotawy) i może Extra Drought (sreberko na szyjce). Baltas, o którym pisał Młody to też Svyturys - pszeniczny.
Jeśli będziesz miał w planie się nawalić, to spokojnie możesz kupić 8% Svyturysa lub Taurasa, ewentualnie Utenosa w 2 lub 2,5l plastiku. Na smaku nie tracą i są odczuwalnie tańsze ale lepiej pić ze szklanki.
Na Litwie piwo wypada zagryźć świnskim uchem - jest w menu w każdej knajpie, za 6lt mniej wiecej.
Sklepy w tym kraju wyróżniają się też różnorodnością, w niemal każdym możesz dostać piwa od bezalkoholowego, przez miodowe po portera.
W Wilnie są też 2 browary restauracyjne - Avilys (przy Giedymino pr. 5) i Busi Trecias (przy Totoriu Gatve 18). Ten pierwszy bardzo elegancki i dosc drogi (8-9Lt za kufel) a ten drugi tańszy ale taki se:). Oba oddalone o 200m (szukaj w fyrtlu na lewo od końca tego deptaku co się Ostrą Bramą zaczyna).

Na Łotwie za dużo nie piliśmy a naprawde smakowało mi tylko piwo Lacplesis z browaru w Lipawie (ale tam pewnie nie zajedziecie). Dawał radę jeszcze ogólnodostępny 7% Rubenis.

W Estonii unikaj Ciderów (czyli piw owocowych), natomiast koniecznie wskocz na browaru restauracyjnego Beer House na ulicy Dunkri 5 (pamiętam do teraz:) , ulica odchodząca od rynku w górę). Mają z 5 rodzajów piwa robionego u siebie (nam najbardziej podeszło miodowe i pszeniczne) a do tego dobre żarcie (duży wybór). Ceny za piwo nieco wyższe niż na Litwie i Łotwie ale za jedzenie porównywalne. Co do piw sklepowych, to kilka różnych wypiliśmy ale z nazwy pamiętam tylko Koff. W każdym razie nikt na smak żadnego nie narzekał.

Finlandia oczywiście niczym się nie wyróżnia a w dodatku trzeba uważać, żeby nie kupić czegoś co ma np.3%:). Najpopularniejsze piwo to Lapin Kulta. W pubie musisz mieć 5-6euro, w sklepie nie wiem bo nie byliśmy.

Aha, na promie Tallin - Helsinki najbardziej opłaca kupić sobie paletę małych puszek, za 16 euro zdaje się. Idealny wypełniacz czasu płynięcia:).

notóż ciężko mi to przyznać ale tu jest całkiem zjebane pvp (CAŁKOWICIE).
Po 1.
Senzu ZAWSZE daje tam 5k hp/ki (niepamiętam dokładnie).
Więc 1k a 3k lv leczą się tak samo. (więcej w dziale propozycje).

Po 2.
Cary...
N/C do niektórych (więcej w dziale propozycje ;D)


Proszę żęby god (pisałem wielokrotnie ;F) żeby coś z tym zrobił BO JA+RYBA (top-2 players) padają na qetta ;F.

(on mnie na 3 strzały razem z utamką (on ma gohana a ja namka) a ja go na ponad 6)
więc wiecie albo jest tak że namek dostaje zamało hp/ki albo gohan zamocno napizdziera... Prawie każdy gm to widzi jednak na to niereagują !


@EDIT
niemam pojęcia czemu anie nieistnieje taki dział jak propozycje...
Opisze je tutaj:

1. Senzu
-1.1: senzu które daje tyle hp/ki jaki ma sie lb/mlvl ! (straszie sprostowałobyto system pvp).
-1.2: Npc który sprzedaje senzu (proponuje 2senz za 1g).
-1.3 "Super Senzu Beans" Item który daje 1,5 razy więcej od normalnego senzu (kupic u senz sellera po 1senz za 5g lub lootnąć z najlepszych potworów (Zeus/Diabelek itd) (oczywiście nie po 50 tylko po max 30).
2. Potwory
No właśnie...
Niektóre walą tak mocno że na 1k lv razem z utamką padniesz na hita, a dają troche więcej expa od goku ssj5.... Pozatym kto takie potwory rozwali, a co dopiero expić na nich...
3. Expowiska
Dodajcie Nowe expy dla 2k lv 2,5k 3k 3,5k i 4k (będzie spokój dopuki ja i ryba niewklepiemy 5k a trochę czasu to zajmie ) Na expach znalazłoby się :

-2k lv (około 7goku ssj5)
-2,5k lv (10goku ssj5)
-3k lv (5FPNFH + 1 diabełek)
-3,5k lv (7FPNFH + 1diabełek)
-4k lv (2x diabełek + 5FPNFH + 1Wilno (czy jak on tam się nazywa)
-5k lv (5x diabeł + 3x wilno + 5x zeus + 5x FPNFH)
FPNFH = Full Power Namekjin From Hell

4.Bug lv ;F
Niechodiz o to że isę spada do 600 tylko o to że jak potwory dają STRASZNIE dużo expa (godzilla/zeus/wilno) i rozwalisz go w pojedynke to dostajesz 0 exp :F) (GM"i wiedzą o tym od dawna lecz nic nierobią).

5.Cary/tras
Dodajcie new czary na 3k (niechodzi o to żę tylko my nardzie mam 3k i churej będziemy wymiatać lecz o to żeby ludziom chciało się po coś expć ten 3k :F)
Proponuje również czar dla namka (dodatkowy na powiecmy 4k) 99% hp + 100% ki + 100 power żeby robił Super Makankopsappo power bolt.

6. Items
New items które dają : więcej expa za potworki/30k hp/ki na sec/+ X% odporności na magię/ +10 mlvl itd. OGÓLNIE ZRÓBCIE NEW ITEMS KTÓRE LECĄ Z NEW POTWORÓW ŻEBY OPŁACAŁO SIĘ JE BIĆ.

7.Smocze kule
Żeby po 1 loociło z każdego bossa (specjalny boss na arenie od 2k lv) (usunąć loot kulek z teachera/godzilli itd oraz z sag i zrobić żęby smok dawał po 1 życzeniu i do wyboru: 50k hp/ki / item dający +25% obrony na magię / klucz do expa / lub 1k golda.

8. Kaska
-8.1 Zróbcie nową walute "Crystal" (wygląd jak small sapphire (to co looci z soldierów)) (1crystal=100g). (mam ponad 3k i niechce mi się co chwile latać po 100g żeby sobie odbugować 2x)
-8.2 New item "Crystal Block" looci tylko z najlepszych bossów i da się go sprzedać u tradera za 20-50g.

To chyba wszystko myślę że gm'owi chciało się to wszystko czytać :F
MYŚLĘ ŻE CHOĆ 50% wejdzie w życie ots'a
PZDR,
Erexerox

Copyright (c) 2009 brucek portal | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.